KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6161320

nr 616 1320

Etsningar

1 par, Signerade, Nakenmodeller, ca 20x15

Utrop:

100 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 december 2009
kl 17:15:21