KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6161320
nr 616 1320
Etsningar
1 par, Signerade, Nakenmodeller, ca 20x15
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 december 2009
kl 17:15:21
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr
950 kr